תרמת
תרמת
גולש חדש   |   שכחתי סיסמה הרשמה זכור אותי הרשמה
תרומות תרומות התחבר
תרומות
מנהל עמותה לחץ כאן
כל בדרכים לתרום
תרומות תרמת תרומות


תרמת - עמותת אודות עמותת - גג לחיות
אודות עמותת - גג לחיות
בית עד שיהיה להם בית
תרומה באמצעות הטלפון
   אודות העמותה
   הצטרפות לרשימת תפוצה
   גלרית תמונות
   צור קשר
   ידידי העמותה
    לאתר העמותה
גג לחיות

עמותת גג לחיות

טלפון: 054-7727821 טלפון נוסף: 050-4504998

פעילות עמותת "גג לחיות"
 
הקמת בית מחסה לבעלי חיים נטושים :
בית המחסה מחכה לאישור קליטת בעלי חים. בית המחסה נבנה בחולון והוא יעניק קורת גג לכלבים וחתולים עד אשר ימצא להם מאמצים. בית המחסה יהיה גם מקום חינוכי לתלמידי בתי הספר ויתקיימו בו חוגים, קייטנות וסדנאות על טיפולים בבעלי חיים, לימוד זכויותיהם של בעלי החיים, טיפול באנשים מוגבלים בעזרת בעלי חיים ועוד.
בבית המחסה תוקם סיפריה בנושא בעלי חיים לשירות התושבים. בנוסף תוקם במקום מחלקה משפטית אשר תתן מענה לתושבים אשר זקוקים להדרכה וייעוץ משפטי בכל הנוגע לבעלי החיים אשר ברשותם.
 
הצלת בעלי חיים :
פעילות זו כוללת: חילוצים של בעלי חיים, עיקור בעלי חיים נטושים על מנת למנוע ריבוי אשר תוצאותיו הם מספר בעלי חיים רב מאשר יש להם דורשים, טיפול וטרינרי מציל חיים, חיסונים, מציאת בתים מאמצים.
 
הקמת מרפאה וטרינרית :
בבית המחסה שלנו תקום מרפאה וטרינרית. מרפאה זו אמורה לצמצם באופן משמעותי את ההוצאות הגדולות בטיפולים הווטרינרים של בעלי חיים נטושים. צימצום משמעותי גם במחיר עיקורים וחיסונים של בעלי חיים ביתיים.
 
עיקור חתולי רחוב:
על מנת למנוע את ריבויים הטיבעי העצום הגורם להם לרעב ולמחלות. חברי העמותה לוכדים, מסיעים, מעקרים, מאשפזים ומחזירים את החתולים למקום שממנו נלכדו. כל זאת בהתנדבות מלאה מלבד שכר הווטרינר.
 
גישור במחלוקות בנושא בעלי חיים:
חברי העמותה, מגשרים ומפשרים בין שכנים אשר מסוכסכים ביניהם עקב מחלוקות בנושא בעלי החיים. לפעולה זו קיבלנו את ברכתם של הווטרינר העירוני ודוברת העירייה אשר משתמשים בשרותי העמותה כאשר השכנים המסוכסכים פונים אליהם. הצלחת פרוייקט זה היא עצומה והביאה שלום בית לדיירים רבים בבתים בהם היה סכסוך. פעילות זו מבוצעת בהתנדבות מלאה ע"י חברי העמותה.
 
פרוייקט החינוך:
חברי העמותה רואים בחינוך הדור הצעיר לאהבה וכיבוד זכויותיהם של בעלי החיים, ערך עליון. לכן, מידי כמה חודשים מפיקה העמותה עלון המיועד בעיקר לבתי הספר היסודיים. כל עלון מתמקד בנושא אחר הקשור לבעלי חיים. העלונים נכתבים כסיפור ילדים, הם מנוקדים ונוחים לקריאה. העלונים, אשר קיבלו את ברכת האגף לחינוך של עיריית חולון והמשרד להגנת הסביבה זוכים להצלחה גדולה ולתגובות אוהדות ביותר של מנהלי, מורי ותלמידי בתי הספר. עלונים אלה מחולקים לערים אחרות באמצעות עמותות מקומיות.
החלוקה לבתי הספר השונים מתבצעת ע"י מתנדבי העמותה. כל זאת בהתנדבות.
 
יעוץ משפטי
לעמותה מגיעות פניות רבות של אזרחים אשר נזקקים לייעוץ משפטי. כל הפניות נענות. במידה ויש צורך, מטפלת העמותה בנושאים הנדרשים מול הרשויות השונות.
 
כל הפעילויות של העמותה מבוצעות בהתנדבות מלאה של כל החברים וללא כל תמורה.
התורמים האחרונים
לעמותת גג לחיות

1. נטלי אוריין
2. רותם ענבר
3. ליאור לוטן
4. נריה קלנטרוב
5. יוליה פינקלשטיין

לחץ לכל ידידי העמותה
התורמים הגדולים של כל העמותות

1. cohen moshe
2. עמיחי סולו
3. htaxiqah
4.
5. Yair Huttererתרמת
עמותות  |  תרומות  |  שאלות נפוצות  |  כתבו עלינו  |  מכתבי תודה
עמותות נבחרות:   מכון מאיר  |  אלוט  |  גג לחיות  |  גדולים מהחיים  |  איזי שפירא  |  וראייטי  |  מאיר פנים
תנאי שימוש  |  על הרעיון
תרמת